Топові тенісисти України вимагають звільнення Зукіна

Відповідний лист 7 українських тенісистів, серед яких Еліна Світоліна, Сергій Стаховський, Марта Костюк, Леся Цуренко, Ілля Марченко, Катаріна Завацька, Людмила та Надія Кіченок, направили до Міжнародної тенісної федерації, а також інших тенісних організацій.

Читайте також Світоліна відвідала Міжнародну конференцію у Лугано з питань відбудови України

Тенісисти стверджують, що Зукін систематично перевищує повноваження на своїй посаді. Спорсмени також зазнають цькування та утиску зі сторони офіційних осіб федерації тенісу України.

Звернення тенісистів

Протягом довгого часу, представники збірних команд України (жіноча та чоловіча) систематично піддавались утиску та цькування зі сторони офіційних осіб федерації тенісу України.

Віце-президент федерації Євген Зукін дозволяє собі спілкування у грубій та непристойній формі з гравцями збірної, не нехтуючи погрозами та шантажем.

Систематично перевищує повноваження, на власний розсуд за симпатією визначаючи склад збірних команд.

І це лише маленька частина всього неподобства та жаху, з яким стикаються гравці національної збірної.

Не бажаючи миритись з таким ставленням та станом речей, гравцями був складений та відправлений до компетентних органів лист з вимогою усунути Зукіна з усіх займаних позицій в тенісі, як українському, так і європейському.

Сподіваючись відновити довіру та репутацію Федерації тенісу України, група українських професійних тенісистів офіційно вимагає звільнити Євгена Зукіна з посад у Федерації тенісу України і комітеті ITF Кубка Девіса, з посади рефері ITF та з будь-яких інших посад в тенісному середовищі України та ITF.

Що відомо про скандал

  • Зукін, підбиваючи підсумки протистояння збірної України зі США (2:3) у Кубку Біллі Джин Кінг, негативно висловився про деяких українських тенісисток, які, на його думку, відмовилися брати участь у матчі зі США.
  • Функціонер заявив, що "сподівається, що українські тенісистки змінять своє ставлення до гри за збірну та будуть патріотами не лише в інстаграмі".