Фінал Ліги чемпіонів, який відбувся у столиці Туреччини Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка, віддав скандальними нотами. Український вболівальник постраждав з невідомих причин.

Варте уваги Суцільний провал: як італійські клуби осоромилися в єврокубках

Моментом подуріли

Манчестер Сіті здолав міланський Інтер (1:0) у вирішальному матчі найпрестижнішого клубного турніру. Проте інтрига відбувалась не лише на полі, а на трибунах, оскільки тамтешні стюарди вирішили зазіхнути на український прапор. Охороні порядку на стадіону з невідомих причини вирішили відібрати у вболівальника синьо-жовтий стяг. Стюарди не соромилися своїх дій, оскільки намагалися добитися своєї цілі силою, а в певний момент скандалу навіть вдарили українського фаната по руках, аби той відпустив прапор.

Найцікавіше, що "розбишаки" відмовлялися пояснювати мотиви своїх дій. Стюарди врешті-решт забрали синьо-жовте знамено, проте після низки поставлених запитань "у чому проблема з українським прапором" і тривалих консультацій його повернули вболівальнику. Проте все обійшлось без вибачень, а дискримінація залишилась в силі, оскільки стяг не дозволяли вивішувати на каркас, вишикувавши живий коридор зі "спирачів".

Відео скандалу: