Студенти та викладачі коледжу прийшли до Кабінету Міністрів лише з однією вимогою. Щоправда, у Міносвіти далі продовжують стояти на своєму, що такий крок лише звичайна реорганізація та нічого більше, повідомляє Укрінформ.

До теми: У Києві біля Олімпійського коледжу сталася сутичка спортсменів з правоохоронцями: є постраждалі

Мітинги продовжуються

Люди стоять із плакатами на яких можна прочитати, що вони вимагають відставку Шкарлета. Також вони просто хочуть продовжувати тренуватись та здобувати олімпійські медалі для України без всілякої реорганізації.

У руках студентів також можна побачити плакати зі словами: "Вчитися під керівництвом Імаса? Нізащо!", "Спортсмени і письменники разом!", "Освіту від колапсу врятує тільки страйк!".

Хто такий Євгеній Імас?

Він є ректором університету НУФВСУ. Тричі балотувався у Верхову Раду: у 1998 році по мажоритарному округу, у 2020 – по списку "Демократична партія Україна – партія Демократичний союз", у 2006 – по списку "Народний блок Литвина". Тричі не пройшов у Раду.

Київський міський голова Віталій Кличко на пресбрифінгу заявив, що коледж підпорядкований Міносвіти, яке не збирається закривати коледж, а відбудеться проста реорганізація. За словами Кличка, все відбуватиметься у правовому полі. Мер розповів, що потрібно все зробити для того, щоб вияснити, хто саме нагнітає цю ситуацію, яка не повинна була б викликати такого резонансу.

Нова акція протестів відбудеться 3 жовтня. В Олімпійському коледжі вважають це такі дії спробою рейдерського захоплення території та будівель навчального закладу. Адже сам коледж розміщений на 16 гектарах біля станції метро "Лісова" у Києві.

Раніше повідомлялось, що біля стін коледжу була сутичка між студентами, поліцією та "Муніципальною вартою".


Мітинг Олімпійського коледжу біля Кабміну / Фото Укрінформ