Українки Старікова та Басова фінішували у топ-6 Олімпіади-2020 з велоспорту

5 серпня 2021, 12:07

Відразу дві українки боролись у фіналі Олімпіади-2020 з велоспорту. Олена Старікова посіла 4-те місце, а Любов Басова фінішувала 6-ю.

У фіналі без медалей для України

Олена Старікова та Любов Басова з першим та третім часом відібрались у фінальний заїзд у кейріні. Спортсменки після космічного фінішу у півфіналі дали українцям надії на медалі у Токіо.

Варте уваги Вирвав перемогу "на зубах": українець Хижняк – у фіналі Олімпіади-2020 з боксу

У вирішальній гонці за олімпійські нагороди змагались 6 велогонщиць, дві з яких були з України. таку ж кількість представниць мала Канада.

Кейрін – це гонка з прискоренням. Попереду велогонщиків слідує мотоцикл, який розганяє спортсменів. Однак обганяти його не можна. За 2,5 кола до фінішу мотоцикліст залишає трек. Після цього слідує швидкісний спринт у виконанні велогонщиків.

Українки грамотно розташувались на обох радіусах попереду суперниць. Але інші велогонщиці красиво заблокували внутрішній радіус Старіковій, яка була ближчою до медалей. Олена Старікова фінішувала 4-ю, а Любов Басова завершила фінал на 6-й позиції.

Олімпійською чемпіонкою стала Шанне Браспеннінкс із Нідерландів. У п'ятницю, 6 червня, українки продовжаться боротись за олімпійські нагороди у індивідуальному спринті.