Україна отримає свій шанс

24 березня підопічні Олександра Петракова мають зіграти у Глазго проти Шотландії. Але через війну з Росією на даний момент це не можливе через те, що частина гравців збірної України перебувають закордоном, а більшість залишаються на батьківщині.

Дивіться також УАФ надіслала запит про зміну дати матчу Шотландія – Україна

Але схоже, що УЄФА має вихід. Принаймні про це повідомив директор з футболу Шахтаря Дарійо Срна, який спілкується із президентом організації Олександром Чеферіном.

"Говорив із Александером Чеферіном. Він стоїть за український футбол. Розумію, що зараз нікому не до футболу, але президент УЄФА сказав, що матч України із Шотландією перенесуть на червень", – заявив Срна.

  • На сайті УАФ поки що немає офіційної інформації щодо цього. Українці мали б зустрітися з шотландцями 24 березня у Глазго.
  • Також 24 березня Росія мала б зіграти проти збірної Польщі. Проте з окупантами грати ніхто не хоче. ФІФА також дотримується думки, що з агресорами грати не варто. Тому збірна Російської Федерації відсторонена від будь-яких турнірів.
  • Натомість Польща автоматично вийшла у фінал стиків, де зіграє із Чехією чи Швецією. Замінити Росію у стиках могли Словаччина чи Угорщина. Однак у кожної з цих команд вже заплановані матчі, і їхнє скасування призведе до втрат.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!