Стаховський після закінчення кар'єри мав на меті виступати в парному розряді. Він планував зробити це у 2023 році, однак повномасштабне вторгнення змінило його плани.

Дивіться також Не бачив ще таких тенісисток у сучасній історії, – Стаховський про яскраве повернення Світоліної

Стаховський у 2023 році планував повернутися на корт

"Хотілося спробувати ще пограти саме в парі, бо мені це подобалося. До того ж я був впевнений, що у парі, а не соло, вистачило б ще мене і фізично, і ментально. В команді трошки легше, бо все розділяється, ділиться на двох, так би мовити", – зазначив колишній тенісист.

Стаховський розповів, що звертався до АТР, аби його виключили з рейтингів. За його словами, повертатися у спорт під час війни – не його історія.

"А от в одиночному розряді, зізнаюсь, мені вже було складно фізично. Не ті вже були кондиції, щоб боротися гідно з молодим поколінням світових тенісистів.

У квітні 2022 року я написав листа до АТР, щоб вони викреслили мене з усіх своїх рейтингів. У мене була опція заморозити мій парний рейтинг, він знаходився десь на межі першої сотні. Однак, зважаючи на обставини, війну, я повідомив АТР, що завершую професійні виступи остаточно й не буду повертатися на корти. Повертатися у спорт під час війни – не моя історія", – додав Стаховський.

Що відомо про екстенісиста

  • Сергій Стаховський досяг 31-го місця у світовому одиночному рейтингу в вересні 2010 року, що є його особистим рекордом, і був найкращою ракеткою України протягом тривалого часу.
  • Він завоював чотири одиночні титули АТР: перший у Загребі, Хорватія (2008), другий у Санкт-Петербурзі, Росія (2009), і ще два у 2010 році в Нью-Гейвені, США, та Гертогенбосі, Нідерланди. Усі ці перемоги були на змаганнях категорії АТР 250.
  • У парному розряді Стаховський теж виграв чотири титули АТР: в Москві (2008) з Потіто Стараче, у Галле (2010, 2011) з Михайлом Южним, і у Ньюпорті, США (2019) з Марселем Гранольєрсом.
  • Його найкраще досягнення на турнірах "Великих Шоломів" – третє коло, яке він досяг на кожному з чотирьох мейджорів.
  • Нагадаємо, що з початком великої війни Стаховський став на захист держави.