Під час виконання гімну США футболістки і тренерські штаби команд встали на одне коліно з метою підтримати боротьбу з расизмом за допомогою акції Black Lives Matter ("Життя чорних важливі"), пише 24 канал.

Дивіться також: "Життя білих важливі": під час матчу "МанСіті" над стадіоном кружляв літак з резонансним написом

Саманта вирішила цього не робити. Про санкції до Мерфі поки мова не йде. Зазначається, що епізод не захотіли включати в огляд поєдинку, але фотографія швидко розлетілася по мережі.

Знімок викликав позитивну реакцію в інтернеті – користувачі хвалять дівчину за сміливість і називають патріоткою своєї країни: "Справжні герої стоять під час виконання гімну, а не схиляють коліно". "Левиця серед овець". "Ця молода американка робить мене щасливим, дякую їй за сміливість і гордість за свою країну. Бог благословить США, я подякую Богові за Саманту Мерфі".

Інші футболістки плачуть під час гімну США

Днями раніше футболістки "Чикаго" Джулі Ертц і Кейсі Шорт не змогли стримати емоцій під час національного гімну перед матчем з "Вашингтоном".

Більшість гравців обох команд встали на одне коліно на підтримку руху Black Lives Matter, що дуже зворушило Ертц і Шорт, які розплакалися прямо на полі і знаходилися в обнімку до кінця гімну.

Спортсмени підтримали акцію Black Lives Matter

Гасло Black Lives Matter пов'язане зі смертю в американському Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда, який загинув після грубого затримання з боку поліцейського, який ігнорував слова Флойда про те, що він не може дихати.

Акції Black Lives Matter підтримали багато зіркових спортсменів, а в АПЛ у перших матчах після рестарту цей слоган помістили на футболки гравців замість прізвищ.