За словами Ржаса, клуб не допустив би, щоб такий досвідчений гравець покинув клуб. Керівництво "Леха" було серйозно налаштоване продовжити контракт із українським захисником, повідомляє Gloswielkopolski.pl.

Читайте також: Костевич пішов на жертви заради контракту з "Динамо"

Завдяки грі у Польщі

У футболіста залишалось ще 6 місяців чинного контракту, який клуб хотів продовжити. На думку спортивного директора, Костевич гарно проявив себе у команді, особливо у перший рік. Рішення відпустити його було обдуманим з обох сторін.

Такий трансфер у "Динамо" є кроком вперед для Костевича. Тим паче, що Ржаса розповів, що захисник програв конкуренцію Тімотеушу Пухачу. Також Ржаса зроби гучну заяву про цей трансфер.

Костевич ніколи б не заслужив пропозиції від "Динамо", якби не перейшов у "Лех",
– заявив спортивний директор.

За його словами, зацікавленість зі сторони "Динамо" з'явилась через його хорошу гру у складі "Леха", Він чудово виглядав у більшості поєдинках. Польський клуб має намір внести у команду нову свіжу кров у обличчі Тімотеуша Пухача. Тому боси "Леха" вирішили не продовжувати контракт з українцем.

Кар'єра Костевича в УПЛ

  • Костевич – вихованець львівського футболу.
  • На початку листопада 2011 року дебютував у складі "Карпат" у товариському матчі проти івано-франківського "Прикарпаття".
  • 19 листопада 2011 дебютував у Прем'єр-лізі України у виїзному матчі проти одеського "Чорноморця".
  • Із сезону 2013/14 став основним гравцем львівського клубу.
  • У січні 2017 року офіційно став гравцем польського клубу "Лех".