Цього разу Sport&Business Club провів чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа. На івенті обговорювалися теми популяризації спорту та практичний досвід у сфері спортивного маркетингу, пише 24 Канал.

Варте уваги Довірилися легенді клубу: Даріо Срна очолив донецький Шахтар

Захід пройшов у закритому форматі. Учасники івенту могли задонатити на авто для Державної прикордонної служби України. Адже військовослужбовці ДПСУ працюють безпосередньо на лінії зіткнення та першими зустрічають ворога. І автівка допоможе захисникам України виконувати бойові завдання.

Гості

Дмитро Поворознюк, Максим Мотін, Олексій Брага, Андрій Матящук

Спорт продовжує жити, але на кожній зустрічі Клуба ми підкреслюємо, що це завдяки Силам оборони України. Тому ми привносимо благодійну мету в наші заходи, збираючи кошти для одного з учасників Клуба, який зараз виконує бойові завдання на сході. Ми чекаємо на нього та інших, хто воює, а поки розвиваємо спорт тут. А він розвивається – і за допомогою наших зустрічей, спілкування спорту з бізнесом, спорту з медіа, разом ми стаємо краще. Адже ми маємо спільні проблеми, і маємо знаходити спільні шляхи для їх вирішення,
– прокоментував директор Sport&Business Club Україна Олексій Брага.

Гості

Олексій Брага, Святослав Сирота, Наталія Радчук з колегами

"Розвиток спорту надважливий сьогодні навіть в умовах війни. І такі неформальні зустрічі стимулюють більше звертати увагу і на проблеми в спорті, і на швидке їх вирішення, і на наші спільні перемоги. Спорт об'єднує, а такий нетворкінг – стимулює його популяризацію в Україні", – розповідають у FAVBET.

FAVBET

Head of PR FAVBET Ксенія Тюрікова