Старікова: Діти побачать усю крутість цього виду спорту

До Старікової Україна здобула три нагороди на Олімпійських іграх у велоспорті. На Іграх-2000 українські спортсмени взяли одне "срібло" та "бронзу". Ще одну бронзову нагороду Україна виграла на Олімпіаді-2008 у Пекіні.

Варте уваги "Українська королева треку": ексклюзив зі срібною призеркою Олімпіади Оленою Старіковою

Дуже сподіваюсь, що моя срібна нагорода вплине на розвиток та популяризацію велоспорту в Україні. Діти побачать усю крутість цього виду спорту. Тут є все: швидкість, тактика, боротьба за лідерство,
– зізналась Олена.

За словами Олени, однією з особливостей велоспорту є дуель поглядів перед стартом прямо на треку. Суперниці дивляться одна одній в очі і в такий спосіб чинять тиск одна на одну.

"Я ж лише нещодавно почала практикувати такі дії. Це класний психологічний момент, коли людина дивиться спокійно тобі в очі, то можна сказати, що ми вже розпочали бій, хоча сама гонка ще навіть не розпочалась. Багато, хто відвертається, не дивиться. Але мені подобається",
– заявила спортсменка з України.

Окрім того, Старікова розповів про провокації перед гонками, коли спортсменка може зачепити іншу.

"У нашому виді спорту є ще декілька таких прийомів. Наприклад, коли дізнаюсь свою суперницю у гонці, вона може прийти і сісти впритул до тебе, якось зачепити. Навіть, якщо поруч буде багато вільних стільців.

У Токіо теж таке було, я таке не практикую і не ведусь на їх провокації. Стараюсь сісти десь окремо. Якось так складається, що завжди обираю другий стілець, він мені до вподоби. Це не ритуал, адже перед змаганнями їх не маю", – зазначила Старікова.

  • Олена Старікова – срібна призерка чемпіонату сіту-2019. Також українка здобула срібну нагороду на Європейських іграх у 2019 році.
  • В активі Олени золота медаль чемпіонату Європи-2020. Фірмова дисципліна Старікової – спринт.