Станом на зараз відомо про понад 1400 загиблих з боку Ізраїлю, серед яких і 6 цивільних спортсменів. На жаль, постраждали й українці – 7 загиблих, 9 поранених та 9 вважаються зниклими безвісти.

Читайте також Сім загиблих українців та нові удари по Сектору Гази: що відбувається зараз на Близькому Сході

Підтримала свободу палестинців

Цю війну на Близькому Сході між Ізраїлем та ХАМАС прокоментувала представниця Тунісу Онс Жабер, яка є сьомою ракеткою світу. Вона заявила, що не підтримує насильство, проте розуміє, чому воно відбувається та побажала свободу Палестині.

Те, через що пройшли палестинці за останні 75 років не описати словами. Також не описати те, з чим стикаються невинні мирні жителі. Неважливо, яку релігію вони сповідують або звідки вони родом. Насильство ніколи не приведе до миру. Я не можу підтримувати насильство, але також не можу підтримувати людей, які забрали їхню територію.

Тому розуміння контексту є важливим. Дивитися лише на те, що відбувається сьогодні та ігнорувати історію – безвідповідально та не приведе до миру. А мир – це єдине, що нас турбує, його потребують і заслуговують усі. Припиніть насильство і свободу Палестині,
– написала Жабер.

Зазначимо, що Онс Жабер є 3-разовою фіналісткою турнірів Grand Slam, проте жодного разу не змогла тріумфувати. Протягом кар'єри здобула 5 титулів WTA, а найвище у рейтингу підіймалася у 2022 році, коли мала статус другої ракетки світу.