Джерело: 24 канал

Український захисник Едуард Соболь вийшов на поле у стартовому складі Брюгге та вже у першому таймі взяв участь у голі команди. За рахунку 1:0 українець подав прямо на голову Юсуфу Баджі, який подвоїв перевагу господарів – 2:0.

​Варте уваги: Його не зупинити: українець Швед забив за Мехелен в 1/16 фіналу Кубка Бельгії – відео

Асист Соболя

Ці два голи лише стали початком розгрому для гостей. Ще 4 м'ячі побували у сітці воріт Олса Бракела, який спромігся лише одного разу вразити володіння Брюгге. У підсумку – 6:1.

Гравець збірної України провів на полі 72 хвилин та пішов відпочивати на лаву для запасних. Ця поява Едуарда стала 21-ю у цьому сезоні у всіх турнірах за Брюгге. За цей період українець відзначився трьома асистами.

• В 1/8 фіналу Кубка Бельгії клуб Соболя зустрінеться вдома з Антверпеном. Матч відбудеться вже 10 лютого.
  • Брюгге лідирує у чемпіонаті Бельгії, випереджаючи найближчого конкурента Антверпена на 14 пунктів. У Лізі Європи Соболь разом з командою зустрінеться з київським Динамо.