У стартовому складі Брюгге на поле вийшов захисник Едуард Соболь, але попри перемогу матч для українця склався не найкращим чином. Гравець зіграв лише 57 хвилин, пише 24 канал.

Варте уваги Наче лев: як гравець за допомогою рук біг по газону під час матчу – курйозне відео

Гра Соболя

Футболіст збірної України на початку другого тайму отримав жовту картку та був замінений за пів години до закінчення зустрічі. До цього у першій 45-хвилинці Брюгге двічі відзначився у воротах суперника та зробив комфортну перевагу перед другим таймом.

Наприкінці зустрічі гості ще одного разу змусили голкіпера Беєрсхота виймати м'яч з власних володінь.

У підсумку – 0:3 впевнена перемога команди українця. За гру Соболь отримав найнижчу оцінку серед гравців Брюгге, які вийшли з перших хвилин – 6,4. Нижче лише у гравців, які виходили на заміну.

• Після переконливої звитяги Брюгге продовжує одноосібно лідирувати у чемпіонаті Бельгії, у їх активі 45 очок, що на 7 пунктів більше, ніж у найближчого конкурента Генка (38 очок). Баєрсхот із 10 набраними пунктами йде 10-м.