У неділю, 16 червня, відбудеться три матчі в межах Євро-2024. У другому матчі ігрового дня зустрінуться збірні Словенії та Данії, пише 24 канал.

Перший матч групи С

Для національної команди Словенії Євро-2024 стане другим в історії. Напередодні футбольного турніру підопічні Матьяжа Кека продемонстрували високий рівень у товариських матчах. Команда зуміла обіграти США (1:0), Португалію (2:0) та Вірменію (2:1). Не підкорилась словенцям лише Мальта, з якою вони зіграли у нічию (2:2). Відзначимо, що на цьому Євро можна буде побачити екслегіонера київського Динамо, Беньяміна Вербича.

Данія стала командою-відкриттям Євро-2020. Тоді команда лише у півфіналі поступилася збірній Англії. На тодішньому чемпіонаті Європи у матчі проти Фінляндії національна команда Данії запам'яталася сумною ситуацією. Гравець збірної Крістіан Еріксен пережив зупинку серця прямо на футбольному полі. На той момент здавалося, що кар'єрі футболіста прийшов кінець, однак Еріксен візьме участь і у цьогорічному Євро.

Данія та Словенія вже зустрічались у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи-2024. Словенці тоді програли супернику і завершили виступи в групі на другому місці. Данія ж зайняла лідерство.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Словенія – Данія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Словенія – Данія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

СЛОВЕНІЯ – ДАНІЯ 1:1

Голи: Янжа, 77 – Еріксен, 17.

Стартові склади команд

Словенія: Облак, Карничник, Дркушич, Бійол, Янжа, Стоянович, Черін, Елшник, Млакар, Шпорар, Шешко.

Данія: Шмейхель, Крістенсен, Андерсен, Вестергор, Бах, Юльманн, Хейб'єрг, Крістіансен, Вінд, Еріксен, Хойлунд.

Відеоогляд матчу Словенія – Данія

Кінець матчу

Арбітр дає фінальний свисток. Данія не зуміла втримати переможний рахунок. Словенці завдяки рикошету після удару Янжи вирвала нічию 1:1.

90+4 хвилина

Тренер Словенії проводить тактичні заміни.

90+3 хвилина

Облак не поспішає вводити м'яч в гру. Рахунок влаштовує словенців.

90 хвилина

Арбітр додав 4 хвилини. Чи зможе одна з команд схилити шальки терезів на свою користь?

83 хвилина

Данія провела серію замін. Одразу три свіжі гравці "червоно-білих" з'явилися на полі.

82 хвилина

Словенці піймали кураж. На ударній позиції опинився Шпорар. Форвард пробив під праву стійку, але Шмейхель впорався з ударом.

77 хвилина

ГОООЛ! Словенія забиває. Ерік Янжа ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок. Шмейхеля спантиличив рикошет. М'яч полетів в одну сторону, а голкіпер в іншу. 1:1.

Відео голу

76 хвилина

Ось це момент для Словенії! Беньямін Шешко влучив у праву стійку.

75 хвилина

Шпорар знову на вістрі атаки Словенії. Він пробив з близької відстані, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

67 хвилина

На полі з'явився ексдинамівець Беньямін Вербич, який замінив Петара Стояновича.

65 хвилина

Голкіпер Словенії Облак рятує свою команду після удару Гейлунна.

60 хвилина

Данія повністю контролює ситуацію на полі. Словенці створюють проблеми "червоно-білим" лише зі стандартів. Особливо небезпечні аути у виконанні "хлопців".

54 хвилина

А ось і попередження для словенців. Петар Стоянович (Словенія) отримав гірчичник за небезпечний підкат.

52 хвилина

Шпорар впав у штрафному майданчику данців. Арбітр після перегляду ВАР повідомив, що пенальті не буде.

49 хвилина

Мортен Юльманн (Данія) отримав жовту картку. Це перше попередження в матчі.

Початок другого тайму

Арбітр сповістив про початок другої 45-хвилинки.

Кінець першого тайму

Команди пішли відпочивати. Данія домінує в поєдинку. Словенія відповідає непоганими контратаками, але завершення бажає бути кращим.

Рахунок – 0:1 на користь Данії.

43 хвилина

Ще один момент у Еріксена. проте удар хавбека виявився дуже неточним.

41 хвилина

Футболісти збірної Данії впевнено контролюють м'яч.

38 хвилина

Нічого не вдається створити в атаці словенцям. Черговий кутовий біля воріт данців завершився нічим.

29 хвилина

Шпорару (Словенія) не вистачило майстерності приборкати м'яч після чудового пасу. Каспер Шмейхель відвів загрозу.

28 хвилина

Еріксен створив пожежу у штрафному майданчику Словенії, здійснивши небезпечний простріл. М'яч захисниками було вибито на кутовий.

20 хвилина

Андраж Шпорар здійснив прохід правив флангом та зробив небезпечний простріл. Словенія отримала право на кутовий.

17 хвилина

ГОООЛ! Крістіан Еріксен відкриває рахунок. Хавбек збірної Данії ударом з близької дистанції не залишив шансів голкіперу словенців.

Відео голу

16 хвилина

Беньямін Шешко (Словенія) завдав першого удару по воротах Данії. М'яч просвистів поруч зі стійкою

9 хвилина

Ще один момент у данців. Але захисники Словенії заблокували удар Александера Ба.