Матч двічі переносили. Спершу був відкладений на 30 хвилин, а вже згодом – на 75 хвилин. Футболісти вийшли на передматчеву розминку, а стартовий свисток таки пролунав на стадіоні Словацко.

Варто побачити Усунення пішло на користь: як Роналду забив українському голкіперу у Лізі Європи – відео голу

Погодні умови внесли свої корективи

У густому тумані команди провели 8 хвилин. Після чого суддя зупинив гру та вказав гравцям пройти у підтрибунне приміщення.

Згодом німецький Кельн повідомив, що матч буде дограний 28 жовтня та розпочнеться з 8-ї хвилини за рахунку 0:0.

Густий туман вкрив стадіон Словацко: дивіться відео

Обидві команди продовжують боротьбу за плей-офф Ліги конференцій. У Кельна та Словацко по 4 бали. Відставання від Ніцци та Партизана, які посідають перше та друге місці та вже провели матч 5-го туру, складає 4 очки.

Ніцца у 5-му турі обіграла вдома Партизан – 2:1. Тому все вирішуватиметься в останньому 6-му турі.