Онлайн-трансляція матчу Словаччина – Україна на Євро-2024

21 червня 2024, 17:09

Збірні Словаччини та України зіграють на чемпіонаті Європи 21 червня 2024. Трансляцію гри у Дюссельдорфі можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У п'ятницю, 21 червня, на Євро-2024 пройдуть три матчі в групах D та E. Безумовно, для українських фанатів головною подією стане битва між Україною та Словаччиною, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Країна вимагає реваншу

Очікування від збірної України перед Євро були чималими. Експерти та фанати бачили підопічних Реброва як мінімум у плей-оф, адже суперники по групі явно поступаються класом "синьо-жовтим".

Втім реальність виявилась дуже болючою для українців. У першому турі наші хлопці розгромно програли Румунії та не показали необхідного характеру та волі для здобуття результату.

Хочеться вірити, що це був лише "чорний день" для збірної, адже наша команда давно не видавала настільки провальні ігри. Попри несприятливі результати Україна все ще має шанси на прохід у плей-оф.

Правда, для цього необхідно спочатку здолати Словаччину, яка у першому турі сенсаційно виграла у Бельгії. Команда Франческо Кальцони є дуже непростим та кусючим опонентом. Тим не менш, суто за кадровим підбором збірна України виглядає сильніше за сусідів.

Команда Реброва має достатньо футбольних навичок, щоб здобути перемогу та повернутися у боротьбу. До того ж, після травми є шанси побачити Віталія Миколенка, хоча це ще неточно.

СЛОВАЧЧИНА – УКРАЇНА 1:2

Голи: Шранц, 17 – Шапаренко, 54, Яремчук, 80.

СЛОВАЧЧИНА: Дубравка – Пекарік, Шкріньяр, Вавро, Ганцко – Лоботка, Дуда, Куцка – Гараслін, Боженик, Шранц.

УКРАЇНА: Трубін – Тимчик, Забарний, Матвієнко, Зінченко – Бражко, Шапаренко, Судаков – Ярмоленко, Довбик, Мудрик.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Україна здобуває вольову перемогу над Словаччиною та наздоганяє команду Кальцони та Румунію. В останньому турі граємо проти Бельгії (26 червня).

90+4 хвилина

Україна важко відбивається. Словаки притисли.

90+2 хвилина

Шапаренко поступається місцем на полі Таловєрову.

90 хвилина

П'ять хвилин додав суддя.

87 хвилина

Шранц поступився місцем на полі Зауеру.

85 хвилина

Дві заміни від Реброва. Сидорчук та Маліновський вийшли замість Мудрика та Бражка.

83 хвилина

Жовта картка Яремчуку за фол на Шкріньярі.

80 хвилина

ГООООООЛ!!! Україна вийшла вперед! Шапаренко красиво закинув на хід Яремчуку і той відправив м'яч у ворота повз Дубравку. 1:2

Відео голу:

79 хвилина

Удар Судакова заблокував захисник.

76 хвилина

Який момент! Яремчук та Мудрик втікли у контратаку і перший віддав засильний пас під удар другому. Михайло зміг влучити лише у стійку.

74 хвилина

Словаччина поки контролює м'яч в центрі поля. Україна намагається відібрати та втікти у контратаку.

71 хвилина

Мудрик заробив кутовий, але сам же з нього невдало навісив.

67 хвилина

Кальцона також робить дві зміни. Замість Гарасліна та Ганцко вийшли Оберт та Суслов.

66 хвилина

Дві заміни у України. Довбик та Ярмоленко поступаються місцем на полі Яремчуку та Зубкову.

63 хвилина

Авантюрний удар від Шапаренка не став несподіванкою для Дубравки.

62 хвилина

Травма у Ганцко. Захисник потягнув м'яз.

60 хвилина

Дві заміни від Словаччини. Стрелец та Бенеш вийшли замість Боженика та Дуди.

58 хвилина

Непогана подача від Тимчика, але на неї ніхто не відгукнувся.

54 хвилина

ГОООООООЛ!!! Україна зрівнює рахунок! Зінченко прострілом знайшов Шапаренка в центрі майданчика і той пробив таки Дубравку. 1:1

Відео голу:

52 хвилина

Довбик головою замикав подачу Зінченка з флангу. Не влучив у ствір.

49 хвилина

М'яч у Словаччини. Номінальні господарі шукають шляхи до воріт Трубіна.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Матч поновлений.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Україна почала частіше атакувати, але все одно програє 0:1. Віримо у другий тайм!

45 хвилина

Суддя додав одну хвилину до першого тайму.

44 хвилина

Шранц непогано пробивав із вдалої позиції. Трубін витягнув кінчиками пальців.

43 хвилина

Ярмоленко зі стандарту бив у ближній кут. Дубравка рятує словаків.

41 хвилина

Шкріньяр виніс м'яч після подачі Зінченка.

37 хвилина

Невдала подача від Ярмоленка. Довбик був в іншій зоні.

34 хвилина

Який момент у українців! Ярмоленко обігрався із Довбиком, але його удар впритул заблокував захисник. Тимчик пробивав другим темпом, але влучив у стійку.

30 хвилина

Мудрик зряче пробивав, але на шляху м'яча встали захисники. Ярмоленко на добиванні не зміг доправити м'яч до воріт.

28 хвилина

Супермомент у Довбика! Артем вивели на ударну позицію. Форвард обіграв захисника, але пробив у воротаря.

26 хвилина

Словаччина контролює м'яч. Поки без шансів для України.

23 хвилина

Боженик прийняв м'яч на вході у майданчик українців та пробив злету. Вище воріт.

20 хвилина

Україна намагається організувати атаку, але не доходить до карного майданчика навіть.

17 хвилина

ГОЛ. Пропускаємо першими… Гараслін подав на Шранца і той випередив Зінченка, розстрілявши впритул ворота Трубіна. 1:0

Відео голу:

15 хвилина

Бражко відважився на дальній постріл. Не проблема для Дубравки.

13 хвилина

Дуже щастить збірній України! Протягом однієї хвилини Трубін здійснив крутий сейв, а Боженик з пари метрів влучив у стійку.