Наставник, який попрацював у німецькому Вердері, уклав контракт із харків'янами на три роки. На чолі Ворскли Віктор Скрипник провів 53 матчі (із 1 липня 2022-го року).

Цікаво Клуб УПЛ залишиться без тренера: легендарного захисника кличе Маркевич

Кандидати на посаду нового тренера Ворскли

Тепер полтавському клубу, який пішов у відпустку, потрібно шукати того, хто зможе очолити тренерський місток команди. У ЗМІ вже фігурують імена потенційних кандидатів на цю посаду у Ворсклі.

Серед них називають прізвище колишнього наставника рівненського Вереса Юрія Вірта, який пройшов із клубом увесь шлях до УПЛ. Раніше повідомлялось, що колишнього голкіпера кликали працювати за кордон. Однак пріоритетним варіантом для тренера є робота в Україні.

Наразі Вірт перебуває без команди та навіть спробував себе у ролі футбольного експерта у студії до та після матчів УПЛ.

Відзначимо, що у Вірта є солідний конкурент за посаду у Ворсклі. Ще одним кандидатом на тренерське крісло є легендарний голкіпер полтавців Сергій Долганський. 49-річний спеціаліст є тренером воротарів у полтавському клубі.

Новий наставник Ворскли прийде до команди, яка закінчила першу частину сезону-2023/2024 на 7-му місці турнірної таблиці УПЛ. Ворскляни набрали 23 очки у 17-ти турах.

Що відомо про тренерський досвід Юрія Вірта

  • Розпочинав тренерську кар'єру на посаді асистента головного тренера у донецькому Металургу, Сталі та згодом у Вересі, куди вперше прийшов вкінці грудня 2016-го.
  • 25 квітня 2017-го вже повноцінно очолив рівненський клуб та провів на чолі Вереса 30 матчів.
  • Далі пішов працювати у Рух, але пробув там лише 7 поєдинків.
  • 14 червня 2019-го року повернувся до роботи у Вересі. Під час другого приходу Вірта команда під його керівництвом провела 90 зустрічей.
  • 15 червня 2023-го дороги Вірта та Вереса розійшлись не надто приємно.