Хорватський спеціаліст очолив саудівський Аль-Раед. Після чого ЗМІ розсекретили інформацію про те, скільки ж Ігор Йовічевіч зароблятиме у новому для себе клубі.

До теми Битиметься з Роналду: екстренер Шахтаря Ігор Йовічевіч став тренером клубу з Саудівської Аравії

Солідно підзаробить

Виявилось, що колишній тренер Шахтаря солідно поповнить свій сімейний бюджет. В Аль-Раеді Йовічевіч зароблятиме 2 мільйони євро на рік, не виключаючи ще й бонусів.

Цікаво, що це на понад мільйон євро більше, аніж хорват отримував у Дніпрі-1 (650 тисяч євро). Натомість невідомо, скільки Йовічевіч отримував у донецькому клубі.

Відзначимо, що Шахтар доволі дивно вказав "на вихід" тренеру, який привів команду до найскладнішого чемпіонства УПЛ у воєнний час. Це наразі єдиний трофей у тренерській кар'єрі Йовічевіча. Зазначалось, що поразка від Феєнорда стала фатальною для Йовічевіча на чолі "гірників".

Однак довго без клубу хорватський фахівець не провів.

У сезоні-2022/2023 новий колектив Йовічевіча посів 10-те місце, набравши 34 бали у 30 турах. Тому у хорвата буде чимало роботи в Аль-Раеді.

Головне про тренерську кар'єру Ігоря Йовічевіча

  • Аль-Раед – це вже шостий клуб у тренерській кар'єрі Йовічевіча. Розпочинав свою кар'єру наставника у ролі виконувача обов'язків головного тренера у львівських Карпатах, за які раніше грав (46 матчів).
  • У сезоні-2016/2017 очолював Целе.
  • Далі працював у структурі Динамо Загреб, головну команду якого очолив у квітні 2020-го.
  • У вересні того ж року був призначений головним наставником Дніпра-1.
  • Після чого Йовічевіч перейшов у Шахтар (40 поєдинків).
  • Поки що найбільше матчів провів на чолі другої команди загребського Динамо – 78 зустрічей.