У державному бюджеті України на 2021 рік планують закласти 2,8 мільярда гривень на підготовку та участь українських спортсменів у цих змаганнях. Про це йдеться в повідомленні на сайті Кабінету Міністрів України за підсумками зустрічі Президента України Володимира Зеленського, міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта та президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки в Маріуполі з видатними українськими спортсменами.

До теми: Росія хотіла зірвати Олімпіаду-2020 – Велика Британія звинуватила їх у підготовці кібератаки

Ці кошти мають піти на:

  • забезпечення організації навчально-тренувальних зборів українських команд;
  • оплата витрат, пов’язаних з участю українських спортсменів у цих змаганнях;
  • винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам.

Нагадаємо, Олімпіада-2020 в Токіо повинна відбутися з 23 липня до 8 серпня 2021 року. Попри те, що Олімпіаду перенесли з 2020 року на 2021 рік, в її назві вирішили залишити напис "2020". Паралімпіада стартує невдовзі після закінчення олімпіади – 24 серпня. І триватиме до 5 вересня.

Щодо Дефлімпійських ігор, то поки немає точності коли вони відбудуться. Змагання попередньо були заплановані на 2021 рік в бразильському Кашіас-ду-Сул, але змагання можуть перенести на 2022 рік.

Зимові Олімпійські ігри 2022 року прийме Пекін. Вони заплановані на 4 – 22 лютого.

Бюджет України 2021

Депутати ще не розглядали бюджет України на 2021 рік. Він поки на розгляді в профільному комітеті. Розглянуть та приймуть його не швидше, аніж у листопаді.