Олімпіаду можна буде провести безпечно

МОК та МПК спростовують інформацією, що Олімпійські ігри-2020 будуть скасовані. Про це інформує Paralympic.org.

Варте уваги 80% японців виступили проти проведення Олімпіади в Токіо у 2021 році

МПК, МОК, оргкомітет Токіо-2020 і всі партнери Олімпіади зосереджені на забезпеченні безпечного і надійного проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор цього літа. Ця позиція не змінилася і була підтверджена сьогодні ще раз МОК, Токіо-2020 і урядом Японії,
– йдеться у заяві.

Про перенесення Олімпіади-2020 повідомили у березні 2020 року. У спільній заяві МОК та МПК йдеться, що всі, хто брав участь в організації Ігор, працюють над розробкою заходів протидії COVID-19.

Там вважають, що це знизить ризик не тільки для спортсменів, але й громадськості Японії.

"У порівнянні з березнем 2020 роки ми знаємо набагато більше про те, як поводиться вірус COVID-19, набагато більше про те, як організувати безпечні спортивні заходи під час пандемії, і ми отримали підтримку завдяки початку вакцинації у світі", – мовиться у повідомленні.

МОК та МПК вважають, що Олімпіаду-2020 можна буде провести безпечно попри пандемію коронавірусу.

Немає сумнівів в тому, що Ігри в Токіо будуть сильно відрізнятися від будь-яких попередніх Ігор. Однак ми вважаємо, що з урахуванням вжитих заходів Олімпіаду можна буде провести безпечно,
– йдеться у заяві, опублікованій на сайті МПК.

Що відомо про перенесення Олімпіади

  • Ігри в Токіо мали відбутися з 24 липня до 9 серпня 2020 року. Та після наради прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха було ухвалено рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік.
  • Нова дата проведення змагань – з 23 липня до 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри, відповідно, відбудуться з 24 серпня до 5 вересня 2021 року.
  • Інформацію про скасування Ігор у Токіо з'явилася у британському виданні The Times. Про це видання повідомляло з посиланням на високопоставлене урядове джерело.
  • Однак влада Японії спростувала цю інформацію.