Розглядатиме цю справу Контрольно-етичний та дисциплінарний комітет УЄФА. В Українській асоціації футболу заявили, що розгляд справи може розпочатися в понеділок, 23 листопада.

До цього часу всі сторони конфлікту мають подати свої аргументи щодо цього матчу.

Українська сторона наголошує, що була готова до проведення матчу. Адже в заявці було щонайменше 13 гравців, включно з воротарем, які отримали негативний тест на коронавірус. Згідно з правилами УЄФА, цього було достатньо для проведення матчу.

"Команда готова була здати тести на Covid-19 повторно, щоби підтвердити наявність мінімум 13-ти здорових гравців, але нам відмовили, перекресливши всі наші зусилля. Хоча отримані одразу після повернення до України результати тестування в акредитованій УЄФА лабораторії довели нашу правоту", – заявив перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов.

До теми Матч Швейцарія – Україна скасовано: яке рішення може прийняти УЄФА

  • Від рішення УЄФА щодо цього матчу залежить, чи залишиться збірна України в елітному дивізіоні Ліги націй. Адже саме в матчі зі швейцарцями вирішувалося, хто з двох збірних покине Лігу A. Україна випереджала суперників на три очки. Тож нашій команді достатньо було не програти цей матч.
  • Матч Швейцарія – Україна повинен був відбутися 17 листопада. Але збірна України відправили на карантин після того, як були зафіксовані позитивні результати тестів на коронавірус у деяких гравців.
  • Гра могла відбутися 18 листопада, але головний лікар кантону Люцерн так і не дав згоду на її проведення.
  • У 2020 році дат для матчів збірних, коли могли б збірні України та Швейцарії зіграти перенесений матч – немає.