Бах виступив на захист рішення дозволити спортсменам з Росії та Білорусі брати участь у нейтральному статусі на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року. Він назвав війну в Україні "однією з 28".

Дивіться також Путін невдоволений рішенням МОК: чи поїдуть російські спортсмени на Олімпіаду

Скандальна заява Томаса Баха

"Окремі спортсмени не можуть бути покарані за дії своїх урядів. Це одна з 28 воєн і конфліктів у світі, а всі інші спортсмени змагаються мирно", – сказав Бах.

Також президент МОК відкинув погрози бойкоту, заявивши, що країнам, які не погоджуються, "дозволено мати різні політичні погляди".

Росіяни та білоруси зможуть виступати на Іграх в особистих стартах, команди не будуть допущені до змагань. Олімпіада-2024 відбудеться у Парижі з 26 липня до 11 серпня.

Станом на 8 грудня 2023 року лише 11 "нейтральних атлетів" виконали критерії допуску для участі в Олімпіаді-2024 – 8 з російським паспортом та 3 з білоруським.

Раніше у МОК також повідомляли, що атлети, що активно підтримують війну, не будуть допущені до Олімпіади-2024. Те саме стосується і персоналу збірних. Не будуть допущені також атлети, що перебувають на контракті у збройних силах Росії чи Білорусі, або інших військових формувань.