Через військове вторгнення в Україну російський мільярдер Роман Абрамович позбувся своєї коштовної іграшки – клубу Челсі. Проте через брудну діяльність друга Путіна "синім" може прилетіти штраф та зняття очок.

До теми Абрамович більше не має відношення до Челсі: у лондонського клуба новий власник

В чому звинувачують клуб Мудрика

За інформацією британського видання The Times, АПЛ розслідує трансфери часів російського олігарха. Під підозру потрапили переходи двох футболістів – Вілліана та Самюеля Ето'о. Обидва гравці потрапили до Челсі влітку 2013 року з махачкалинського Анжи.

За трансфер Вілліана лондонці заплатили 35,5 мільйонів євро, а камерунський форвард дістався "синім" безплатно. За даними джерела, виплати отримали російські організації, які не були пов'язані з Анжи. Також неофіційні гонорари отримали члени родин футболістів.

Якщо Челсі визнають винним у порушенні фінансового фейр-плей, тоді клуб змушений буде заплатити штраф, а з команди знімуть очки в чемпіонаті.

Нагадаємо, що Челсі придбав американський мільярдер Тодд Боелі. Новий власник заплатив за топ-клуб Європи 4,25 мільярда фунтів. Російському олігарху Абрамовичу з угоди нічого не дісталося. Тоді Боелі попередив, що клуб не надав повну фінансову звітність. Тож тепер почали діставати скелети з шафи.