Жахливий епізод під час змагань

Під час свого виступу Аніта Альварес почала опускатись на дно басейну у довільному фіналі. Американську синхроністку, яка знепритомніла під час виступу, кинулась рятувати її тренерка Андреа Фуентес.

До теми Феєрія синхроністки продовжується: українка Фєдіна завоювала третю медаль чемпіонату світу

Наставниця врятувала свою підопічну, адже рятувальники, які чергували на змаганнях, не звернули, що Альварес втратила свідомість. Спортсменка не дихала протягом двох хвилин.

Після синхроністку витягнули з води та передали медикам. Лікарі перевірили стан американської спортсменки. На щастя, з Альварес вже гаразд, її життю нічого не загрожує, усі показники у нормі.


Синхроністка з США втратила свідомість / Колаж Marca

Як зауважила тренерка, вона вже не вперше рятує свою підопічну.

Ми іноді забуваємо, що це відбувається в інших видах спорту, які потребують великої витривалості. Марафон, велоспорт, крос... все ми бачили кадри, на яких одні спортсмени не доходять до фінішу, а інші допомагають їм дістатися туди,
– сказала тренерка американської синхроністки.

Попереду в Альварес буде час на відпочинок, а попереду командний фінал.

Нагадаємо, що українські синхроністки здобули на чемпіонаті світу-2022 вже чотири медалі. Три з них принесла Марта Фєдіна, ще одну завоювали сестри Алексіїви. Загалом Україна на цьому ЧС має п'ять нагород. Ще одну медаль країні приніс плавець Михайло Романчук.

Що відомо про Аніту Альварес та її тренерку

  • Аніта Альварес – 25-річна синхроністка, яка виступає під прапором США.
  • Учасниця двох Олімпіад – Ріо-де-Жанейро (2016) та Токіо (2020). Призерка Панамериканських ігор-2019.
  • Її наставниця із Іспанії Андреа Фуентес чотири рази підіймалась на п'єдестал Олімпійських ігор – два "срібла" у Пекіні-2008 та одне "срібло" та одна "бронза" у Лондоні-2012.