Третій ігровий день на Євро-2024 запам'ятався не лише видовищними матчами, але й бійкою, яку влаштували вболівальники збірних Сербії та Англії. Поліціянтам довелося застосувати силу, щоб заспокоїти гарячі голови, пише 24 Канал.

Читайте також Покарали друзів Росії: Англія стартувала на Євро-2024 з перемоги над Сербією

Скандал на Євро-2024 за участю сина президента Сербії

У мережі з'явилося відео бійки в одному з ресторанів у Гельзенкірхені. У ній взяли участь фанати Англії, Албанії та Сербії. На ньому видно, як вболівальники кидають стільці та перевертають столи.

За інформацією хорватських ЗМІ, у бійці хотів взяти участь Данило Вучич – син президента Сербії Александра Вучича. На відео видно, як хлопець намагається приєднатися до заворушення. Його стримують працівники військової поліції спеціального призначення "Кобра", які його охороняли.

Син президента Сербії намагається взяти участь в бійці: дивіться відео

Зазначимо, що у бійці взяли участь близько 40 осіб. Німецька поліція затримала трьох найбільш агресивних фанів.

Любителі Росії на Євро-2024

  • Фанати збірної Сербії потрапили у ще один скандал на Євро-2024. Вони принесли на матч з Англією російські ганчірки з "триколором".
  • До речі, це вже другий випадок на ЧЄ, коли прапор країни-терористки з'явився на поєдинку континентального турніру. Ворожу символіку принесли на матч-відкриття Євро-2024 вболівальники збірної Шотландії. Російські пропагандисти були в захваті від такого вчинку.