Як повідомляє видання n-tv.de, на найближчих вихідних німецький пілот візьме участь в першій вільній практиці гран-прі Тоскани і буде представляти команду Alfa Romeo.

Це буде перший офіційний заїзд пілота молодіжної команди Ferrari в "Королівських перегонах". Раніше він брав участь в гран-прі Формули-1, але лише в показових заїздах.

Прорив Шумахера

Мік Шумахер може провести наступний сезон у елітній Формулі-1, але поки що не у Ferrari. Швидше за все Шумахер-молодший буде працювати з меншою командою у Формулі-1, де він зможе далі вчитись та рости у професійному плані.

У останній гонці, яка відбувалась 5 вересня, Мік Шумахер виграв гран-прі Італії. Мік може похизуватись у Формулі-2 двома перемогами, а у загальному заліку Шумахер-молодший розташовується на 2 сходинці, у його активі 143 очки після 8 етапів.

• В Ошерслебені у своїй першій гонці був визнаний найкращим новачком, а вже у третій гонці посів 3 місце, це був перший подіум для німецького пілота.
  • У 2015 році здобув ще два призові місця, що дозволило йому підійнятись на високе 10 місце.