Хемілтон вдало стартував і завдяки вдалій тактиці нікому не віддав перемогу, пише 24 канал. Другим в Іспанії фінішував Макс Ферстаппен, а третім – Валттері Боттас.

Не пропустіть: Формула-1: гран-прі Туреччини повернеться вже у сезоні 2020

Хід гонки

Старт гран-прі Іспанії запам'ятався невдачею Валттері Боттаса, який з другої сходинки опустився на 4-у. Фіна випередили Ферстаппен та Стролл. Якщо Ленса фіну вдалося обігнати, то Ферстаппен пішов у відрив.

Перше місце впевнено зберіг Хемілтон. Після серії піт-стопів ситуація на трасі кардинально не змінилися. Через пізній заїзд у бокси декілька позицій втратив Шарль Леклер.

Водночас на 34-у колі на горизонті з'явилися дощові хмари, що могло свідчити про наближення дощу. Синоптики давали тільки 20%, що гонка буде мокрою.

На 37 колі справжня біда сталася у Ferrari. У 15 повороті розвернуло Леклера і його двигун начебто заглухнув під час виходу з 14-го повороту. Леклера попросили заїхати в бокси, після чого він зійшов з гонки.

До 48 кола на трасі серед гонщиків, які не заїжджали у бокси двічі, залишилися тільки Хемілтон, Боттас і Феттель. Ймовірно, вони чекали на обіцяний дощ.

На наступному колі Боттас заїхав у бокси і пропустив Ферстаппена, який збільшив свій відрив до 7 секунд. На 50-у колі в боксах нарешті побував і Хемілтон та зберіг лідерство.

Феттель після спілкування з боксами вирішив залишитися на трасі та їхати на старій гумі до кінця гонки.

Додали перцю в гонку судді, які вирішили оштрафувати Серіхо Переса на 5 секунд. Мексиканець був покараний за ігнорування синіх прапорів. Аналогічний штраф отримав Квят.

На 57-у колі Стролл завдяки DRS легко пройшов Феттеля і міг почати атакувати, щоб скоротити відставання від оштрафованого партнера по Racing Point Переса.

Ще через декілька кіл Феттеля пройшов Сайнс. Албон німця обійти не зміг.

Результати гонки

  1. Хемілтон
  2. Ферстаппен
  3. Боттас
  4. Стролл
  5. Перес
  6. Сайнс
  7. Феттель
  8. Албон
  9. Гаслі
  10. Норріс

Гран-прі Іспанії відеоогляд