Він поділився цим у інтерв'ю Daily Mail. Тодт бачився з Міхаелем минулого тижня.

До теми: Порятунок Міхаеля Шумахера: автогонщику зроблять ще одну операцію

Стан легенди

Жан сподівається, що весь світ незабаром знову зможе побачити німецького пілота. Шумахер робить для цього все, що в його силах.

За його словами, він обожнює Міхаеля, але відповів, що його неможливо назвати найкращим за всю історію Формули-1. Є хороші пілоти, як Хуан Мануель Фанхіо, Джим Кларк, Айртон Сенна і Міхаель.

Ексспортивний директор Формули-1 вагається, чи зможе Льюїс Хемілтон побити рекорд Шумахера як найтитулованішого пілота в історії. Хоча для цього у нього є всі складові в Mercedes.

Також Тодт пригадав перше чемпіонство німця з Ferrari, це було у 2000 році.

Сказав йому тоді, що наше життя ніколи не буде колишнім, ми добилися всього, чого хотіли. Але після інциденту, який стався з Міхаелем, чи має взагалі якесь значення, що Льюїс взяв більше титулів?,
– заявив Тодт.

Підкреслимо, що Жан Тодт працював спортивним директором Ferrari з 1993/07 роки, якраз в період, коли Шумахер вигравав сім чемпіонських титулів.

Що відомо про травму Міхаеля Шумахера

  • У грудні 2013 року Шумахер отримав серйозну черепно-мозкову травму під час катання на лижах в французьких Альпах, після чого впав у кому. Йому провели кілька операцій, але гонщик після пошкодження ще жодного разу не показувався на публіці.
  • Влітку 2014 року німецький гонщик прийшов до тями, після чого продовжив курс реабілітації у власному будинку на березі Женевського озера.
  • Сім'я і оточення Шумахера вкрай рідко розповідають про його стан, лише уточнюючи, що не варто чекати швидкого одужання. Дружина гонщика Корінна Шумахер взяла на себе керівництво процесом відновлення і ретельно оберігає його від уваги преси.
  • На початку червня 2020 року повідомили, що Міхаель Шумахер найближчим часом перенесе нову експериментальну операцію, спрямовану на відновлення нервової системи спортсмена