У неділю, 23 червня, пройдуть перші матчі останнього туру групової стадії Євро-2024. Центральний із них відбудеться у Франкфурті-на-Майні, де Німеччина зійдеться зі Швейцарією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Бій за перше місце

Обидві команди вже де-факто вийшли в 1/8 фіналу. Німеччина випереджає Швейцарію на два очки, тому в разі перемоги або нічиєї посяде перше місце у групі.

Підопічні ж Якіна мають перемагати Бундестім задля виграшу квартету. Втім "нейтрали" ще і можуть втратити друге місце. Правда, для цього треба, щоб Шотландія обіграла Угорщину та компенсувала різницю у -6 голів у порівнянні зі швейцарцями.

Тому по суті гра навряд чи матиме принциповий характер. До того ж у Швейцарія є кілька втрат кадрових, адже під питанням участь у матчі Шера, Цубера та Закарії. Та і поберегти сили на плей-оф слід.

Варто зазначити, що переможець групи вийде в 1/8 фіналу на друге місце квартету С (Англія, Словенія, Данія, Сербія). У свою чергу друге місце битиметься з Італією або Хорватією, що менш ймовірно.

Стартові склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Швейцарія – Німеччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Швейцарія – Німеччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Турнірна таблиця групи "А"

Ось так виглядає група "А" після останнього туру:

Статистика матчу!

Уся статистика поєдинку!

Фінальний свисток!

Швейцарія зіграла внічию із Німеччиною 1:1.

Гооооллл!

Фюллькруг головою зрівнює рахунок у матчі – 1:1.

90 хвилина

Орсато додав 4 хвилини.

88 хвилина

Ноєр!!!! Мануель потягнув класний удар від Джаки. Кутовий!

85 хвилина

Гаверц виграв другий поверх після стандарту, але влучив у каркас швейцарських воріт.

Незарахований гол Швейцарії!

Варгас міг подвоїти перевагу господарів. Але заліз в офсайд. Гол скасований!

82 хвилина

Кроос намагався закрутити м'яч у дальню дев'ятку. Зоммер потягнув постріл легендарного німця.

80 хвилина

Німеччина заробляє небезпечний штрафний.

72 хвилина

Орсато за допомогою системи VAR сигналізував, що пенальті у ворота Швейцарії не буде!

70 хвилина

Пожежа біля воріт Швейцарії. Вірц накрутив у штрафній суперника, а удар Кімміха був заблокований захисником.

66 хвилина

Гаверц головою пробив значно вище воріт після подачі із кутового.

61 хвилина

Перші заміни у матчі. Замість Та та Міттельштадта вийшли Шлоттербек і Раум.

56 хвилина

Часті фоли збивають динаміку матчу.

54 хвилина

Кроос!!! Тоні намагався на силу піймати м'яч, але пробив далеко у бік воріт.

50 хвилина

Зоммер парирує потужний удар Мусіали. На добиванні був Гюндоган, але Ілкай пробив дуже неточно.

Другий тайм розпочато! Поїхали!

Швейцарія перехоплює лідерство у Німеччини у квартеті "А":

Перерва!

Перша половина гри за Швейцарією 1:0! Статистика першого тайму.

45 хвилина

Суддя компенсував до першого тайму 2 хвилини!

43 хвилина

Гаверц міг записати своє прізвище у список авторів голів матчу, якби пробив не так ганебно.

42 хвилина

Удару головою Рюдігера забракло влучності.

39 хвилина

Та отримав попередження після грубого фолу. За попередженнями вже нічия 1:1, якої ще немає на табло. Наступну гру Та пропускає.

33 хвилина

Удар Андріха заблокував захисник.

29 хвилина

Ндоє виграв боротьбу у Рюдігера та ледь не оформив дубль у ворота Ноєра.

Гоооооллл! Швейцарія 1:0!!!

Швейцарія забиває!!! Ндоє виводить господарів уперед 1:0. Дан замикає доволі сумбурну атаку "червоних хрестів".

25 хвилина

Багато боротьби на футбольному полі. Першу жовту картку перед собою побачив Ндоє.

Стоп...Орсато переглянув відеоповтор та скасував взяття воріт. Італійський арбітр угледів фол в атаці від "бундестім". Нулі на табло.

Гоооооллл!

Німеччина відкриває рахунок 0:1. Андріх класним ударом з-за меж штрафного виводить німців уперед. Є питання до голкіпера Швейцарії.

12 хвилина

Захисники заблокували удар активного Гаверца. Після чого Кай опинився на газоні, але суддя проігнорував падіння німця.

7 хвилина

Команди видають активний старт матчу.

3 хвилина

Німеччина заробила кутовий, який закінчився ударом головою від Гаверца. Зоммер на місці.