Селтік не бачить перспективи у Шведі

24-річний футболіст не прибував у розташування Селтіка після оренди у Мехелені. Мар'ян Швед не готувався із шотландцями до нового сезону.

До теми Селтік чи Мехелен: клуби ніяк не можуть вирішити долю Шведа

Це натяк на те, що у Селтіку не розраховують на українця. Клуб із Глазго декілька днів тому підсилив позицію Мар'яна ізраїльським гравцем Ліелем Абадою. Фланговим півзахисником раніше цікавилось київське Динамо. Абада підписав довготривалий 5-річний контракт.

Швидше за все, що Мехелену вдасться домовитись із Селтіком про оренду або трансфер українського футболіста. Шведа вже декілька разів після завершення сезону бачили на вулицях у Бельгії. Фанати навіть встигли зробити декілька світлин.

  • Сезон-2020/2021 українець провів в оренді у бельгійському клубі. Його угода з Мехеленом завершилась 30 червня 2021 року, після чого гравець повинен був повернутись у Селтік. Швед має чинну угоду з шотландцями, яка спливає у кінця червня 2023 року.
  • Правий вінгер із України шкодує про перехід у Шотландію. Такий трансфер він вважає помилкою у його кар'єрі. Натомість футболіст залишився задоволений орендою у Бельгії. У минулому сезоні Швед зіграв 24 матчів, у яких забив 5 голів та віддав 3 асисти.
  • Спеціалізований портал Transfermarkt оцінює вартість гравця в один мільйон євро.