Французи провалились із організацією

Через російську агресію фінал Ліги чемпіонів був перенесений у Францію, а точніше її столицю – Париж. Однак ще до стартового свистка не обійшлось без скандальних моментів, пише 24 канал.

До теми Реал спробує пригадати фінал у Києві: анонс вирішальної битви з Ліверпулем у Лізі чемпіонів

Спершу вирішальний поєдинок було перенесено на 15 хвилин, згодом ще перенесли на такий же час. Але і це не кінець. Організатори фіналу оголосили, що загальна затримка фіналу буде у 36 хвилин. Такої жахливо організації вже давно не було.

На щастя, о 22:33 пролунав легендарний гімн Ліги чемпіонів на стадіоні "Парк де Пренс". Його фанати зустріли свистом.

Ліверпуль втретє зустрічається з Реалом у фіналі Ліги чемпіонів. Востаннє це було у 2018 році, коли "вершкові" на НСК "Олімпійський" у Києві здолали підопічних Юргена Клоппа. Головний тренер "мерсисайдців" присвятив цей фінал українському народу, який мужньо воює проти окупантів.

Шлях команд до фіналу Ліги чемпіонів

• Реал у півфіналі вибив з турніру Манчестер Сіті. У першому матчі "Королівський клуб" зазнав поразки в Англії 3:4. У матчі-відповіді мадридці теж були близькі до провалу. Але потужна кінцівка та два голи від Родріго перевели зустріч у додаткові тайми. Вже у першому овертаймі Бензема оформив дубль та вивів Реал у фінал – 3:1. За пісдумками двох матчів – 6:5 на користь іспанського гранда.
  • Ліверпуль вдома здолав Вільярреал – 2:0. А вже у першому таймі матчу-відповіді "жовта субмарина" зменшила перевагу суперника до нуля, зробивши рахунок 2:0. Однак по перерві на полі забивали лише англійці. У підсумку – 2:3, а за двома поєдинками – 2:5 на користь підопічних Клоппа.