Шанс на бронзову медаль

Суперником Ігоря Рейзліна був француз Роман Канноне. Французький шпажист зумів пробитись у фінал.

Цікаво дізнатись Від депутата до моделі та татуся року: чим займаються українські олімпійці поза спортом

Перше очко у зустрічі здобув 24-річний француз. Каннон дещо вийшов вперед у рахунку, але Рейзлін після обопільних уколів зрівняв рахунок у першій трихвилинці – 5:5. За рівного рахунку шпажисти пішли на відпочинок.

У другому раунді обидва спортсмени обопільно вкололи один одного 6:6. Першим вперед вийшов представник Франції, який хитро підсів у захисті та різко вистрибнув у контратаку. Рейзлін швидко скоротив перевагу суперника, зловивши його на атаці.

За хвилину до завершення другого раунду француз переважав українця у три уколи – 12:9. Рейзлін кинувся скорочувати відставання та поплатився за це. У підсумку – 15:10. Українець буде боротись за "бронзу" Олімпійських ігор.

Шлях Рейзліна у Токіо

• На японській землі лише один з українців Ігор Рейзлін зумів пройти перше коло. На жаль, у першому раунді покинули змагання відразу два українські шпажисти – досвідчений Богдан Нікішин, якому пророкували нагороду, та Роман Свічкар.
  • Нікішин поступився Лан Мінхао, а Свічкар програв Максу Хейнцеру. Рейзлін здолав на своєму шляху Бенджаміна Штеффена, а у наступному колі вибив з Ігор Хейнцера. Ігор помстився швейцарцю за поразку Свічкара.
  • У чвертьфіналі єдиний українець у непоступливому протистоянні здолав представника Єгипту Мохамеда Ельсаєда – 15:13.