Шанс на камбек: онлайн-трансляція матчу Шотландія – Швейцарія на Євро-2024

19 червня 2024, 23:28

У середу, 19 червня, відбудеться шостий ігровий день на Євро-2024. Серію матчів завершить поєдинок між збірними Шотландії та Швейцарії.

Наприкінці шостого ігрового дня боротимуться національні команди Шотландії та Швейцарії. Країни змагаються в Групі "А" разом з Німеччиною та Угорщиною, пише 24 канал.

Шанс на реабілітацію для Шотландії

Шотландія та Швейцарія готуються до другого матчу на Євро-2024.

Старт на чемпіонаті Європи для Шотландії був невдалим. Команда зазнала розгромної поразки від Німеччини (5:1) і посіла останню позицію в Групі "А".

Швейцарці ж, навпаки, розпочали турнір з впевненої перемоги над Угорщиною. Матч закінчився рахунком (1:3) і Швейцарія посіла почесне друге місце у групі. Лідером є Німеччина.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: турнірна таблиця

Де дивитися матч

Поєдинок можна буде подивитися на медіасервісі MEGOGO. Перегляд буде доступний за передплатами "Максимальна" та "Спорт". Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Також буде опублікований результат матчу із найнебезпечнішими моментами та голами зустрічі.

Зазначимо, що також частину поєдинків Євро-2024 з футболу транслюватиме Суспільне. Утім, матч Шотландія – Швейцарія не потрапив до списку матчів, який буде доступний на регіональних каналах.

ШОТЛАНДІЯ – ШВЕЙЦАРІЯ 1:1

Голи: Шер, 13 (автогол) – Шакірі, 26.

ШОТЛАНДІЯ: Ганн – Ралстон, Гендрі, Генлі, Тірні, Робертсон – Мактоміней, Гілмор, Макгрегор – Макгінн, Адамс.

ШВЕЙЦАРІЯ: Зоммер – Шер, Аканджі, Родрігес – Відмер, Джака, Фройлер, Ебішер – Варгас, Шакірі – Ндой.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Шотландія та Швейцарія розписали бойову нічию та залишаються із непоганими шансами на плей-оф. Підопічні Мурата Якіна де-факто вже там, тоді як "тартановій армії" в останньому турі треба вигравати у Угорщини.

90+3 хвилина

Шотландія намагається вирвати перемогу, але захист Швейцарії надійний.

90 хвилина

Чотири хвилини додав арбітр.

89 хвилина

Ще дві заміни у Шотландії. Крісті та Шенкленд замість Адамса та Макгінна.

87 хвилина

Дві заміни від Якіна. Амдуні та Стергіу вийшли замість Відмера та Ндоє.

86 хвилина

Грубий фол від Сьєрро на жовту картку.

83 хвилина

Емболо вивели сам на сам із кіпером і той перекинув Ганна. Проте гол був скасований, Бреель був у офсайді.

81 хвилина

Маклін змінює Гілмора.

79 хвилина

Неточний удар від Ндоє. Вище воріт.

75 хвилина

Дві заміни у Швейцарії. Сьєрро та Рідер вийшли замість Варгаса та Фройлера.

71 хвилина

Макгінн пішов прямою ногою проти суперника та отримав жовту картку.

69 хвилина

Маккенна попереджений за фол проти Емболо.

66 хвилина

Який момент у Генлі! Захисник головою пробив після подачі Робертсона зі стандарту. М'яч потрапив у стійку.

63 хвилина

Емболо вийшов замість Шакірі.

61 хвилина

Тірні отримав травму. Замість нього на поле вийшов Маккенна.

58 хвилина

Непоганий ударт Ндоє. Трохи вище воріт.

53 хвилина

Жовта картка Мактомінею за небезпечну гру.

49 хвилина

Захисники збірної Швейцарії впорались із подачею Робертсона з флангу.

Початок другого тайму

Перерва підійшла до завершення. Гра поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Бойова гра поки не має лідера, рахунок 1:1. Відпочиваємо.

45 хвилина

Три хвилини додав суддя.

42 хвилина

Адамс замикав подачу з кутового. Зоммер закрив ближній кут та забрав м'яч до рук.

38 хвилина

Шотландці намагаються контролювати м'яч, проте поки без значних просувань.

34 хвилина

Супермомент у Ндоє! Форвард Швейцарії вийшов сам на сам із воротарем, але Ганн виконав крутий сейв.

32 хвилина

Дуже небезпечний фол Родрігеса проти Гілмора. Жовта картка для Рікардо.

30 хвилина

Зрячий удар від Відмера, трохи вище поперечини.

26 хвилина

ГООООЛ, Який постріл від Шакірі! Захисник Шотландії помилився із пасом назад і Джердан вирішив злету пробити з лінії майданчика. М'яч залетів у дев'ятку воріт Ганна. 1:1

Відео голу:

23 хвилина

Шотландія не підпускає швейцарців близько до своїх воріт.

20 хвилина

Шер та Ралстон зіткнулись головами. Захисникам довго надавали медичну допомогу.

16 хвилина

Родрігес вдарив здаля після виносу м'яча шотландцями. Трохи неточно.

13 хвилина

ГООООЛ. Шотландія виходить вперед! Мактоміней бив з непоганої позиції після пасу Робертсона. Зоммер готовий був рятувати, але під м'яч підставився Шер та забив у свої ворота. 1:0

Відео голу:

8 хвилина

Невдалий навіс від Тірні в центр швейцарського майданчика.

4 хвилина

Мактоміней подавав з кутового, але Зоммер випередив усіх шотландців.

Початок матчу

Гра розпочалась!

Команди вже на полі!

Шотландія та Швейцарія відіграли аж 16 очних матчів. Перевага на боці "тартанової армії":