На тлі чуток про можливе розлучення Кріштіану Роналду та Джорджини Родрігес в ЗМІ з'явилася інформація про шлюбний контракт, який уклала зіркова пара. У випадку такого сценарію модель отримає шалені статки.

Читайте також Фанат вибіг на поле та впав на коліна перед зірковим Роналду: кумедне відео

Шлюбний контракт Роналду та Джорджини

За інформацією джерела, угода була укладена одразу після народження первістка Джорджини. Згідно з контрактом, якщо пара розлучиться, модель отримає розкішний сімейний дім у Мадриді. Крім того, іспанка отримуватиме 100 тисяч євро на місяць до кінця життя.

На умови контракту вплинув той факт, що Джорджина є матір'ю всіх п'ятьох дітей, в тому числі не біологічних. Зазначається, що умови контракту були змінені після смерті одного з новонароджених близнюків у 2022 році.

  • Нагадаємо, що Кріштіану Роналду та Джорджина Родрігес перебувають у стосунках з 2016 року.
  • Пара познайомилася у магазині Gucci у Мадриді, де тоді працювала модель.
  • На початку 2017 року у Роналду народилися двійнята від сурогатної матері. У листопаді 2017 року народилася спільна донька зіркової пари Алана Мартіна.
  • У жовтні 2021 року зірковий португалець оголосив, що сім'я чекає другу пару близнюків. Хлопчик і дівчинка народилися 18 квітня 2022 року, але хлопчик помер під час пологів.
  • Старший син Кріштіану-молодший народився у 2010 році. ЗМІ писали, що його народила сурогатна мати, але перевіреної інформації про його маму немає.