Магучіх: Яка може бути розмова

За словами Ярослави, ніхто з російських атлетів їй не писав, аби висловити підтримку. Україну лише звинувачували у її дописах про війну.

Читайте також Побачила наш прапор і подумала, що хочу додому, – Магучіх присвятила "срібло" захисникам України

"Мені ніхто не написав з тих, з ким я спілкувалася. Дівчатам теж. Замість того, ті з ким я не спілкувалася, і кого я навіть не знала, після того, як я виставила пост та деякі сторіс почали: "Що ти виставляєш? Навіщо це робити? Ти нічого не розумієш. Це не наша проблема".

Можливо я нічого не розумію, але в моїй країні почалася війна, я мушу виїхати, щоб бути в безпеці та продовжувати тренування, щоб показувати результати", – розповіла Магучіх.

Українська легкоатлетка розповіла, що після чемпіонату світу в американському Юджині, їй написала росіянка Марія Ласіцкене .

Три місяці пройшло і Марія Ласіцкене написала листа до Томаса Баха, але вона написала тільки про те, що вона не виступає. Мені вона нічого не писала. Вже після чемпіонату світу в Юджині вона мені написала, але, знаєте, це вже після стількох моїх інтерв’ю. Я всім розказую про Україну, про відносини, і тут вона мені написала. Вона написала, що звичайно вона дуже хвилюється за нас і за цю ситуацію. Але, знаєте, легше не стало. Минуло вже 5 місяців війни. Яка може бути розмова?,
– наголосила легкоатлетка.

Хто така Марія Ласіцкене

  • Магучіх та Ласіцкене добре знайомі між собою. Їхня "дружба" запам'яталася на Олімпійських іграх-2020, де спортсменки разом сфотографувалися на п'єдесталі.
  • Тоді Ярослава зазнала масової критики, її "рознесли" через світлину з представницею країни-агресора. До того ж Ласіцкене є офіцером армії росії та капітаном ЗС рф. На минулих виборах вона також була довіреною особою владіміра путіна. Тоді як Ярослава – представниця ЗСУ.
  • Наразі російських та білоруських легкоатлетів відсторонили від світового спорту. Ласіцкене написала відкритий лист очільнику МОК Томасу Баха, де звинуватила його в боягузтві. Юлія Левченко написала їй потужну відповідь, чому представники ворожих країн мають бути поза міжнародною ареною.