Нагадаємо, 24 лютого рішення про бойкот етапу Кубка світу з біатлону першими оголосили США. Причина – допінговий скандал навколо Росії.

Тепер до них офіційно приєдналася у Федерація біатлону Чехії, пише iDnes. За словами голови місцевої федерації Іржи Хамза, таке рішення – це лише частина з позиції проти використання російськими спортсменами допінгу.

Читайте також: У допінговому скандалі з’явилися нові сенсаційні дані

При цьому у Чехії усвідомлюють, що таке рішення може згодом негативно вплинути на квоту для їх спортсменів на наступний чемпіонат світу. Однак все одно вирішили наважитися на такий крок.

Варто зазначити, що Франція теж активно критикує Росію за використання допінгу її спортсменами, однак її біатлоністи поїдуть на заключний етап у Тюмень. Причина в тому, що француз Мартін Фуркад бореться за перемогу в загальному заліку.

До слова, шведський біатлоніст і чемпіон Олімпіади-2018 Себастьян Саумельссон закликав інших спортсменів бойкотувати змагання в Росії, оскільки та є замішаною в допінгових скандалах. За його словами, такі країни не мають права взагалі нічого проводити.

Нагадаємо, 14 лютого IBU оголосив, що два етапи змагань на Кубок організації в Уваті та Ханти-Мансійську, а також етап Кубку світу в Тюмені не будуть перенесені з Росії.