Таку заяву спортсмен зробив у коментарі інформаційній агенції Reuters.

Читайте також: У Росії планували використати допінг для своїх футболістів під час ЧС-2018, – Daily Mail

"Думаю, країна, у якої немає функціонуючої антидопінгової організації та якій Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не дозволяє проводити тестування, не повинна організовувати чемпіонати", – підкреслив він.

За його словами, наразі Асоціація біатлону Швеції розглядає питання щодо неучасті у заключному етапі Кубку світу сезону 2017/18, який має відбутися у російській Тюмені з 22 по 25 березня.

Сподіваюся, що ще більше спортсменів виступлять у зв'язку із цим і скажуть, що нам не слід туди їхати. Шведська асоціація біатлону сказала нам, що ми можемо не їхати з командою. Я думаю, що відправитися туди – не найкраще рішення. Я повністю є впевненим у цьому. Тиск з боку біатлоністів, які закликали забрати у Росії змагання, був великим, але IBU (Міжнародний союз біатлоністів – "24") не зробив цього. Я вважаю, що це погано, що спортсменів не слухають,
– зауважив Самуельссон.

До слова, 14 лютого IBU оголосив, що два етапи змагань на Кубок організації в Уваті та Ханти-Мансійську, а також етап етап Кубку світу в Тюмені не будуть перенесено з Росії.

Нагадаємо, в пробі на допінг російського керлінгіста Олександра Крушельницького виявили мельдоній – заборонену для спортсменів речовину під час змагань. До цього він в парі зі своєю дружиною Анастасією Бризгаловою завоював "бронзу" на Олімпіаді-2018 в дабл-мікст керлінгу. У зв'язку із цим спортивний арбітражний суд у Лозанні (CAS) відкрив справу проти спортсмена з Росії.