В'ячеслав заявив, що не розуміє, що сталося того вечора. Ймовірно, гравець був на святкуванні 85-річчя Шахтаря. Наступного дня після затримання Шевчук опублікував допис у соцмережах, в якому визнав свою вину та попросив вибачення.

Дивіться також Усик поділився спогадами про Крим та розповів, коли востаннє там був

У жовтні 2021 року адвокат Шевчука виявив сумнів у справності алкотестера, яким його тестували. За інформацією джерела, адвокати спортивного директора Вересу затягують судовий процес, хоча сам ексфутболіст заявив, що готовий прийняти будь-яке покарання.

Цікавості додає той факт, що суддею цієї справи є Світлана Смик. Вона у травні 2021 року була покарана за те, що за останні два роки розглянула 300 справ про водіння у нетверезому стані і 76 відсотків з них затягнуті до межі закриття.

Що відомо про інцидент з Шевчуком

  • Інцидент із Шевчуком стався ввечері 28 травня на бульварі Лесі Українки у Києві. Колишній футболіст був за кермом автомобіля Porsche.
  • В'ячеслав відмовився проходити тест на драгері. Ексфутболіст почав штовхати правоохоронців й поводився дуже дивно. Тому його затримати.
  • В'ячеслав Шевчук розпочав тренерську кар'єру у 2017 році. Тоді спеціаліст один рік тренував команду Шахтаря віком до 17-ти років.