Як вказує джерело, причина – щоб Шевченко не потрапив під перехресний вогонь.

Дивіться також: Ми реально можемо програти суд, – журналіст розповів деталі про матч Швейцарія – Україна

Спеціаліст перед цим прибув до Києва, де українська сторона брала участь в слуханні по справі в режимі онлайн.

Глава УАФ Андрій Павелко прокоментував події так:

Звичайно, Андрій Шевченко прилетів, щоб підтримати нашу позицію в цьому питанні. Він був весь час на зв'язку, ми були в контакті, листувалися. Ми тримали один одного в курсі подій, він дуже переживає. Він вважає, що буде справедливим зіграти цей матч. Жеребкування – це більш справедливе рішення для всіх сторін. Але ми зараз про неї не розмірковуємо, так як вважаємо, що є дати для проведення такого матчу. Ми чітко хочемо з'ясувати найсильнішого на футбольному полі.

Генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький зазначив:

Наша мета – переграти матч в міжнародне вікно ФІФА. Якщо це не вдасться, визначити долю матчу жеребкуванням, як це передбачено регламентом. Скасування технічної поразки ми будемо розцінювати як нашу перемогу, незважаючи на можливий результат жеребкування.

Що відомо про технічну поразку збірної Україні

  • 17 листопада 2020 року був скасований поєдинок 6-го туру Ліги націй Швейцарія – Україна через спалах коронавірусу в українській делегації.
  • Головний лікар кантону Люцерн відправив збірну України на карантин, хоча наша команда була готова зіграти матч. Україна мала у складі понад 13 здорових футболістів. Саме цього вимагає УЄФА.
  • В УЄФА прийняли рішення зарахувати збірній України технічну поразку. Своє рішення в УЄФА аргументували тим, що Україна не зробила достатньо, аби гра відбулася.
  • Через поразку України вилетіла з елітного дивізіону, а Швейцарія – зберегла прописку. Українська асоціація футболу (УАФ) подала апеляцію у CAS.