Минулого тижня в CAS відбулося слухання по справі про технічну поразку збірної України в матчі зі швейцарцями. Денисов розповів, що УЄФА буде до останнього стояти на своєму і робити все для того, щоб початкове рішення організації залишилося чинним.

Дивіться також: Швейцарія – Україна: коли CAS винесе рішення по скандальному матчу

За словами журналіста, ми перебуваємо в поганій позиції у цьому питанні.

Україна хоче зіграти у футбол. УЄФА хоче не дати Україні зіграти в футбол, і це принципове питання як для футбольної інституції. Ми реально можемо програти цей суд. УЄФА хоче залишити своє рішення в силі і довести, що воно не було помилковим, і вони будуть на цьому всіляко наполягати.

УЄФА, що сидить у Швейцарії, і сама Швейцарія – це як мед і бджоли. Коаліція дуже сильна. І, на жаль, за економічними та політичними параметрами, ми не Італія, не Франція, тому ми дійсно стоїмо на дуже слабкій позиції,
– сказав Денисов.

Що відомо про технічну поразку збірній Україні

  • 17 листопада 2020 року був скасований поєдинок 6-го туру Ліги націй Швейцарія – Україна через спалах коронавірусу в українській делегації.
  • Головний лікар кантону Люцерн відправив збірну України на карантин, хоча наша команда була готова зіграти матч. Україна мала у складі понад 13 здорових футболістів. Саме цього вимагає УЄФА.
  • В УЄФА прийняли рішення зарахувати збірній України технічну поразку. Своє рішення в УЄФА аргументували тим, що Україна не зробила достатньо, аби гра відбулася.
  • Через поразку України вилетіла з елітного дивізіону, а Швейцарія – зберегла прописку. Українська асоціація футболу (УАФ) подала апеляцію у CAS.