Молдовський Шериф отримає від УЄФА за перемогу 2,8 мільйона євро. З цієї суми один мільйон євро піде команді й тренерському штабу.

Як це було Шахтар сенсаційно всуху програв Шерифу в матчі Ліги чемпіонів: відео

Додамо, що другий учасник Ліги чемпіонів від України київське Динамо за нічию з Бенфікою заробило 930 тисяч євро.

Після першого туру в групі D наступна ситуація: на першому місці Шериф, маючи в своєму активі три очки, на другому місці Реал (три очки), на третьому місці Інтер (нуль очок) і на четвертому місці Шахтар (нуль очок).

Шериф – Шахтар: події матчу

• Зустріч у Тирасполі завершилася сенсаційною поразкою "гірників" з рахунком 2:0.
  • Форвард "Шерифа" Адама Траоре спершу пробив невдало в дебюті зустрічі, але на 15-й хвилині він влучно завершив контратаку своєї команди і поцілив у правий від П'ятова кут воріт.
  • На 62-й хвилині Момо Янсане подвоїв перевагу "Шерифа", забивши головою гол. Це був перший удар в отвір від молдавської команди в другому таймі.
  • Після цього "Шахтар" так і не спромігся переламати хід гри та відповісти своїми голами. Єдиний момент мав Алан Патрік, але він не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.