Спортивний директор Шахтаря Даріо Срна прокоментував інформацію про можливі зміни на тренерському містку донецького колектива. У "гірників" все під контролем.

Варте уваги Голи ексдинамівців принесли перемогу Зорі над Інгульцем: відеоогляд матчу УПЛ

Без зайвого галасу

Колишній футболіст Шахтаря розповів, що суперники намагаються будь-яким чином нанести шкоду донецькому клубу. Забруднення інфопростору неправдивими новинами якраз і є одним з різновидів шантажу команди. Наразі "гірникам" потрібно не реагувати на подібні новини, оскільки на носі вирішальні матчу сезону, які і оприділять майбутнього чемпіона України.

Ця інформація з'явилася не випадково. Це провокація, щоб дестабілізувати команду перед вирішальними матчами. Але це зробити не вдасться. У нас є головний тренер Ігор Йовічевіч, якому ми довіряємо, і в якого ще рік контракту. Тому не звертаємо увагу, впевнені у своїх силах і разом рухаємося далі до майбутніх перемог,
– сказав Даріо Срна.

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація, що Патрік Ван Лаувен може замінити Ігоря Йовічевіча на тренерському кріслі донецького Шахтаря. Все ніби-то через те, що хорватський наставник не вразив президента "кротів" Рената Ахметова, тому той і попотребував змін. А от Ван Лаувен у свою чергу уже досягнув чималих висот зі Зорею. Команда вперше у історії змогла набрати 31 заліковий бал в УПЛ та претендує на чемпіонство України та Лігу чемпіонів.