Шахтар доволі неочікувано виграв перший матч в групі Ліги чемпіонів, коли на виїзді розгромив німецький РБ Лейпциг. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:4. А дублем в цьому матчі відзначився новачок команди Мар'ян Швед.

Тепер Шведу випала нагода зіграти проти своєї колишньої команди. Адже свого часу футболіст перейшов в Селтік, але закріпитися там не зумів. Тож відправився в оренду.

До теми Швед спробує засмутити клуб, який у нього не повірив: прогноз на матч Шахтар – Селтік

Матч Шахтар – Селтік відбувається у Варшаві. Гра розпочалася о 19:45 за київським часом (о 18:45 за місцевим).

Стартові склади команд:

• Шахтар: Трубін, Лукас Тейлор, Бондар, Матвієнко, Конопля, Степаненко, Судаков, Мудрик, Бондаренко, Зубков, Швед.
  • Селтік: Харт, Юранович, Картер-Віккерс, Єнц, Грег Тейлор, Макгрегор, О'Райлі, Хатате, Хакшабанович, Фурухаши, Жота.

Варто відзначити, що на схемі на сайті УЄФА Швед відзначений як єдиний нападник в складі "гірників".

Це буде перший матч групового етапу Ліги чемпіонів у Польщі за шість років. Востаннє тут матчі такого рівня відбувалися в сезоні 2016/2017, коли варшавська Легія виступала в групі з Реалом, Боруссією (Дортмунд) та Спортінгом.

Онлайн-трансляція матчу Шахтар – Селтік

Команди вже на полі та готуються до початку матчу.

1'. Матч розпочався. Футболісти Шахтаря розвели м'яч з центру поля.

2'. Помилка Степаненка біля своїх воріт. Він не зумів прийняти м'яч і відпустив його від себе. Одразу ж вихід на ворота Трубіна, але воротар ногою мало не у шпагаті відбив м'яч після удару низом..

3'. І знову момент біля воріт Шахтаря. Трубін грає кулаками на виході.

4'. Черговий небезпечний моменті біля воріт Шахтаря. Фурухаші на мить не встиг, щоб замкнути простріл з лівого флангу.

8'. Конопля порушив правила на фланзі.

11'. Шахтар пропускає гол. Рео Хатате забиває гол. Згодом УЄФА переписав це як автогол Бондаренка.

"Гірники" намагалися провести свою атаку. Але Мудрик відпустив м'яч далеко від себе. Юранович просто вибиває м'яч на протилежний фланг атаки. А там Жота приймає м'яч та віддає на хід Хатате, який у штрафному з гострого кута пробиває низом в кут воріт. М'яч пролетів над ногою Трубіна. І якби м'яч не влетів у ворота, то його б туди відправив Фурушахі.

Відео голу у ворота Шахтаря

15'. Трубін мало не "привіз" гол у власні ворота, коли вирішив притримати м'яч. Але під тиском дійшов з ним до лінії воріт. Фурушахі у підкаті мало не дістав цей м'яч, відправивши його у ворота.

18'. Швед отримав м'яч, і вирішив обійти декількох суперників. У штрафному він впав, але арбітр одразу показав, що призначати пенальті не буде. Хоча повтор показав, що порушення таки було.

20'. І знову удар по воротах Трубіна.

26'. Шахтар заробив штрафний. Але навіс Мудрика не досяг цілі – м'яч головою винесли.

27'. А от штрафний у протилежних воріт таки закінчився ударом. Після навісу була боротьба у штрафному, після якого і послідував удар низом від Єнца. І знову Трубін здійснив сейв ногами.

29'. ГООООООООЛ!!!!! ГООООООЛ!!!! Шахтар забиває ГООООЛ!!!! Мудрик!!!! Рахунок 1:1.

Мудрик отримав пас на хід по лівому флангу від Судакова. І на швидкості втік від суперника. А в штрафному майданчику пробив над Хартом.

Відео голу Мудрика

33'. Шахтар ще раз відправив м'яч у ворота суперників. Це зробив Швед. Але гол не зарахували. Адже під час атаки м'яч покинув межі поля, коли Мудрик не зумів його зупинити після пасу Коноплі.

34'. Ще один момент біля воріт Селтіка. Цього разу сам на лівому фланзі в штрафному суперника опинився Конопля. До нього відлетів м'яч. Але його простріл низом впевнено в руки забив Харт.

37'. Швед пробив по воротах. Закручував м'яч під дальню штангу. Але Харт у стрибку таки дотягнувся до м'яча. Кутовий.

39'. Ох, як Матвієнко мало не помилився у роботі з м'ячем на власній половині поля, коли поруч було двоє суперників. Майже так само, як Гулачі у матчі проти Шахтаря, коли Швед забив гол. Але сам Матвієнко і виправився.

42'. Жота вирішив пробити здалеку. М'яч долетів до воріт, але Трубін впевнено впіймав його.

45'. Арбітр додав одну хвилину.

45+1. Кінець першого тайму.

46'. Другий тайм розпочався.

46'. Заміна у Селтіку – замість Хакшабановича вийшов Маеда

46'. І одразу момент у виконані "кельтів" – Жота пробивав низом. Трубін цього разу відбив м'яч руками, а далі партнери вибили м'яч.

48'. Атака Шахтаря. Швед намагався пройти по флангу. Після чого в штрафному закидав м'яч на партнера. Але гравці Селтіка зіграли на випередження та вибили м'яч.

50'. Бондаренко отримав пас від Мудрика на лінії штрафного майданчика. Але пройти суперника не зумів – від нього м'яч і покинув межі поля.

52'. Перша жовта картка в матчі – Єнц сфолив проти Зубкова.

54'. О'Райлі пробивав потужно в дотик після прострілу з флангу від Жоти. Але повз ворота.

55'. Жота вирішив на швидкості пройти декількох гравців Шахтаря. Йом це вдалося, але з ударом не склалося – Конопля заблокував постріл.

59'. Подвійна заміна в Шахтаря. На поле вийшли Траоре та Петряк. Покинули ж поле Зубков та Швед.

64'. О'Райлі потужно пробив низом. І знову сейв він Трубіна.

68'. У Селтіка одразу потрійна заміна. Хатате, Фурусаші та О'Райлі покинули поле. Замість них вийшли Тернбулл, Якумакіс та Муй.

72'. Жота відібрав м'яч в Бондаренка. Після цього знову вирішив обігрувати гравців Шахтаря, щоб вийти на удар. Але не вдалося. Його постріл знову заблокували.

73'. Бондаренко покинув поле. Його замінив Джурасек.

75'. Зупинка у грі. Медики на полі, які надають допомогу Судакову. Він лежить на газоні.

77'. Судаков покидає поле за допомогою клубних лікарів. Замість нього виходить Очеретько.

78'. Конопля заробив небезпечний штрафний. Мудрик навішував зі стандарту, але Бондар до м'яча не встиг.

81'. Трубін зіграв на випередження, у підкаті вибивши м'яч з-під ніг суперника. Запізнився б хоча б на секунду – збив би суперника.

83'. Очеретько відібрав м'яч в Картер-Віккерса. І міг сам виходити на правому флангу. Але забракло швидкості. А в штрафному майданчику його удар заблокували.

84'. Якумакіс отримав м'яч у штрафному. І небезпечно пробивав з близької відстані. Але не влучив у рамку воріт.

86'. Заміна в Селтіка – замість Жоти вийшов Абада.

88'. Після прострілу в падінні пробивав Маеда. Але повз ворота.

90'. Арбітр додав одразу п'ять хвилин.

90+2. Чергова зупинка у грі. На полі лежить Степаненко, який тримається за м'яз на нозі.

90+5. Момент у Шахтаря. Команда вийшла в швидку атаку. І Петряк зробив закидання у штрафний на Мудрика. На мить не встиг гравець. А так міг вийти на ударну позицію.

90+5. Шахтар мало не пропустив на останній хвилині. Трубін зіграв на виході, але м'яч після цього почав котитися у ворота. Та Бондар в останній момент таки вибив м'яч.

90+6. Кінець матчу. Нічия 1:1.