Шахтар – Санкт-Йохан 5:0

Голи: Тете, 2, Мудрик, 7, Траоре, 10, Корнієнко, 24, Дентіньо, 71

До слова Стартував продаж квитків на матч за Суперкубок України Шахтар – Динамо: де придбати

Шахтар каменя на камені не залишив від скромного австрійського клубу Санкт-Йохан.

Донецький клуб за 25 хвилин розгромив суперника. На другій хвилині Мудрик обігрався з Корнієнком, який прострілив на Тете. Бразилець набіг і відправив м'яч у сітку.

Через 5 хвилин Мудрик увійшов у штрафний і завдав точного удару після того, як зблизився з голкіпером.

На 10 хвилині гри на табло горіли 3:0! Новачок Шахтаря Траоре завершив комбінацію з прострілом Додо. Це дебютний гол за Шахтар в неофіційному матчі.

На 24 хвилині після пасу Траоре відзначився Корнієнко. У середині другого тайму підсумковий результат 5:0 зробив Дентіньо.

Шахтар – Санкт-Йохан відеоогляд

• Наступний контрольний матч Шахтаря відбудеться 4 липня. "Гірники" зіграють проти Ракува.