Шахтар – Львів 6:1

Голи: Тете, 45 (п), Педрінью, 56, Бондаренко, 77, Марлос, 84 (п), Степаненко, 87, Конопля, 90 – Ернест, 17
Вилучення: Махмутович, 83 (Львів)

Варте уваги Лобановський надихнув нового тренера Манчестер Юнайтед: відверті зізнання Рангніка

У першому таймі обидві команди мали чудові нагоди, щоб відзначитися декількома голами. Прогнозовано ініціативою володіли футболісти Шахтаря і найбільше загрози йшло від Тете, який на старті гри змарнував три моменти.

Ледь не стовідсоткову реалізацію продемонстрував Львів. На 17-й хвилині Ернест заволодів м'ячем на половині поля Шахтаря і дійшов до штрафного суперника. П'ятеро "гірників" були статистами, коли ганець більярдним ударом здалеку відправив м'яч у кут воріт Анатолія Трубіна.

Шахтарю вдалося зрівняти рахунок, коли команди думками були у роздягальні. Михайло Мудрик впав у штрафному суперника після контакту з Олександром Романчуком – пенальті. Удар з позначки впевнено виконав Тете – 1:1.

Розгромна перемога Шахтаря

Після перерви Шахтар збільшив темп і досить швидко Львів дав слабину: простріл Корнієнка з лівого флангу завершився голом Педрінью.

Під завісу гри Шахтар зробив рахунок непристойним. Третій гол "гірників" забив Бондаренко, після чого рахунок з пенальті збільшив Марлос.

Далі у воротах Львова відзначився Степаненко, забивши красень-гол. Підсумковий рахунок у матчі встановив Конопля.