Підсумки року підбив генеральний директор "гірників" Сергій Палкін. Про висновки сезону він розповів клубному ютуб-каналу.

Варте уваги Визначився найкращий гравець Шахтаря в 2020 році

Оцінка Каштру

За його словами, головними пріоритетами клубу були європейські турніри та чемпіонат України. Пригадав Палкін і минулий сезон, коли Шахтарю вдалось здобути чемпіонство з великим відривом від найближчого конкурента, а також донеччани дійшли до півфіналу Ліги Європи.

Один з керівників донецького клубу підсумував роботу команди під керівництвом Луїша Каштру. За підсумками 2020-го року він високо оцінив його здобутки на посту тренера донеччан, поставивши португальцю п'ятірку за 5-бальною шкалою.

"Ми розуміємо всі причини, які вплинули на футбол через пандемію коронавірусу. При цьому у нас був груповий етап Ліги чемпіонів, група "смерті", з якої Каштру вдалось вивести команду, залишивши на 4 місці Інтер. На хвилиночку, це клуб, який коштує 630 мільйонів євро, у них один з найкращих тренерів світу. Це дорого коштує", – заявив гендиректор.

  • 59-річний фахівець очолив Шахтар у 2019 році, підписавши 2-річний контракт. Португалець став 33-м наставником в історії "гірників".
  • У цьому сезоні донецький клуб з третього місця групи Ліги чемпіонів вийшов у Лігу Європи. А у чемпіонаті України після першого кола посідає 2-рядок, поступаючись Динамо лише одним пунктом.