Шахтар – Олександрія 3:2

Голи: Тайсон, 13 (пен.), Тете, 60, 78 – Банада, 48, Третьяков, 51 (пен.)

Дивіться також "Шахтар" на матч з "Олександрією" вийшов у футболках "Дякуємо медикам": фото

Вже на 13-й хвилині Шендрик зачепив Мораеса в штрафній і заробив пенальті у власні ворота. Тайсон гарматним ударом з 11-тиметрової позначки відправив м'яч у ворота – 1:0.

Вже у другому таймі олександрійці встановили паритет у матчі. Третяков навісив з кутового, і Банада головою відправив м'яч точно в кут – 1:1.

Ще за три хвилини команда Володимира Шарана вийшла вперед. Після прострілу з флангу Пятов не дотягнувся до м'яча, і "круглий" зачепив руку Матвієнка, який намагався врятувати ситуацію.

Третяков з 11-тиметрової позначки пробив в лівий від себе кут, а Пятов впав у протилежний – 1:2.

Відігрався "Шахтар" на 60-й хвилині після вдалої заміни Луїша Каштру. Після навісу Сіпріано з лівого флангу Тете з льоту точно пробив в дальній кут у протихід голкіперу.

На 78-й хвилині той же Тете оформив дубль і приніс "гірникам" дострокове чемпіонство в УПЛ. Тільки вийшов на поле Коноплянка і вже навісив з правого флангу, де Тете головою точно пробив в ближній нижній кут – 3:2.

Шахтар – Олександрія відеоогляд матчу

• Таким чином, команда Луїша Каштру здобула дострокове чемпіонство в УПЛ сезону 2019/20. "Олександрія" зазнала третьої поспіль поразки і посідає 5 сходинку УПЛ (43 очки).
  • У наступному турі "Олександрія" зіграє на виїзді з "Колосом". А "Шахтар" прийме "Зорю". Матчі відбудуться 27 червня.
  • Розіграш УПЛ планують завершити 19 липня.