Цей результат допоміг "гірникам" обійти киян за кількістю перемог в особистих протистояннях чемпіонату України. "Помаранчево-чорні" виграли 25 зустрічей, "біло-сині" – 24, пише 24 канал.

Як це було "Шахтар" вперше переміг "Динамо" при Луческу та відновив інтригу в УПЛ: відео

Різниця забитих м'ячів між командами також всього в один. У "Шахтаря" їх 82, у "Динамо" – 81. 17 разів у очних зустрічах фіксувалася нічия.

Динамо – Шахтар: головне

"Динамо" програло донецькому "Шахтарю" з рахунком 0:3. Це найбільша поразка "біло-синіх" в рамках УПЛ з 1 травня 2016 року. Тоді столичний клуб також програв "Шахтарю", і з таким же рахунком.

• Жуніор Мораес на 34-й хвилині головою відкрив рахунок після подачі Додо.
  • У кінцівці 1-го тайму Монзуль після перегляду відеоповтору видалила Сидорчука за фол проти Корнієнка.
  • На 66-й хвилині Степаненко подвоїв рахунок дальнім ударом і за допомогою рикошету від Маркоса Антоніо. Гол записали на бразильця.
  • Алан Патрік на 73-й хвилині ударом з-за меж штрафного зробив рахунок розгромним – 3:0.