Палкін: Що ми можемо запропонувати іноземним гравцям

На думку Сергія Палкіна, донецький клуб може не повернути своїх легіонерів у команду. Іноземні футболісти не захочуть грати в УПЛ, якщо чемпіонат розпочнеться в Україні під час воєнного стану.

Читайте також Трансфер Мудрика у Баєр несподівано може зірватись: Шахтар хоче більше грошей

За словами генерального директора, Шахтар може привабити легіонерів лише виступатиму у Лізі чемпіонів. Через це український гранд не може бути активним на трансферному ринку, адже жоден іноземний гравець не погодиться на пропозицію.

Єдиний варіант для Шахтаря – це матчів українського чемпіонату за кордоном.

Ми не можемо купувати гравців, можемо лише продавати. Що ми можемо запропонувати іноземним гравцям? Тільки Лігу чемпіонів, і то поки що немає інформації, де ми гратимемо. Якщо чемпіонат України пройде в іншій країні, то деяких легіонерів можна буде втримати. Якщо ні, то без шансів. Ніхто з них не гратиме в Україні,
– заявив функціонер донецького клубу.

Усі в один голос запевняють, що на 90% новий футбольний сезон розпочнеться в Україні. Додамо, що ініціатором відновлення футболу у нашій країні став сам Володимир Зеленський. На думку президента УАФ Андрія Павелка,

У складі Шахтаря виступають сім легіонерів – Додо, Марлон, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Манор Соломон, Педрінью, Лассіна Траоре. Майже щодо усіх є активна зацікавленість від іноземних клубів.