Шахтар – Металіст 1925 0:0

Хоча "гірники" базуватимуться у Львові, але перший поєдинок чемпіонату вирішили символічно провести у столиці України. У першому таймі обидві команди створили чимало моментів, але не забивали, пише 24 канал.

До теми На матчі-відкритті сезону УПЛ розгорнули банер на підтримку захисників "Азовсталі": фото

Голкіпери декілька разів тягнули удари, здавалось, із вбивчих моментів. Перша частина гри закінчилась нульовою мировою 0:0.

Друга 45-хвилинка була повністю під контролем Шахтаря. Як не старались підопічні Ігоря Йовічевіча забити, але не вдалось. Металіст 1925 вистраждав одне очко на старті в матчі з лідером УПЛ.

Шахтар зіграв внічию з харківським суперником 0:0. Символічна мирова обох команд у День Державного прапора.